ОСІННІЙ ЯРМАРОК

У рамках святкування Дня села 22 вересня було проведено  осінній ярмарок. Цього року на заході були представлені не лише продукти харчування. У своїй більшості були вироби хенд — мейд (витвори ручної роботи). Декілька «родзинок»  під час  заходу додало нашому святу особливості.

Вереснева гарна сонячна погода зібрала  на майдані для святкових подій чимало людей. Можна було не тільки придбати свіжої риби, м’ясних виробів, смачних напоїв, меду й солодощів.   Можливість придбати картини, ковані вироби,  косметичні засоби, прикраси, іграшки та обереги ручної роботи, а також була  можливість поспілкуватися з майстрами. І дорослі,  і діти із задоволенням спостерігали за спритністю рук майстринь, які давали майстер-класи. До речі, для дітей у цей день було організовано

безкоштовні атракціони. Батьки мали змогу задовольнити дитячі маленькі радощі.

У розпал свята для присутніх вийшли живі скульптури,  які представили костюмоване  шоу. Після вистави кожен, хто бажав, мав можливість зробити фото з королевою, королем, або, навіть з Моцартом чи Пушкіним. Ажіотаж на фотосесію був чималий.

Під кінець ярмарки на стадіоні пройшли справжні лицарські бої. В обладунках, виготовлених за зразками середньовіччя, з важкими мечами  та шоломами хлопці демонстрували справжню витримку й силу під час відтворення бою. А для хлопчаків було організовано майстер-клас з ведення лицарського поєдинку. На імпровізованому рингу підлітки мали можливість відчути себе середньовічними лицарями.

Традиційно на ярмарку всіх охочих пригощали стравами кухні народів світу незмінні господині Усатівської амбулаторії ЗПСМ та Усатівської

сільської ради. Слід зазначити, що українська кухня мала більший попит: вареники, голубці й найсмачніший бутерброд з салом.

Під час заходу було організовано благодійний збір коштів постраждалому в ДТП юнаку, жителю нашої громади Цапаєву Олександру, який наразі проходить реабілітацію у місті Києві. Біля кожного апарату з солодкою ватою стояв бокс для збору благодійних грошей. А агентство нерухомості «Атланта» разом з фондом «Добре серце» з цією ж метою пригощали жителів випічкою, чаєм та кавою. Усією громадою ми переживаємо за Сашка, допомагаємо по можливості, і бажаємо скорішого одужання та повернення додому.

Під час ярмарку виступали колективи Усатівського сільського клубу «Дівчата» , «Дзвіночки», а за порядком слідкували члени ГО «Вимпел». Кожен учасник ярмарку отримав подяку від сільського голови та сувенір.

Добровольська С.В., секретар виконкому