ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КРАЇНИ

Усатівці відзначили 27 – му річницю незалежності України. Головне свято держави завжди святкується у нашому селі з метою зміцнення національної єдності та збереження української державності.

Урочисту частину розпочала заступник сільського голови по виконавчій роботі Пашкова В.О. Вона привітала жителів села зі святом, побажала усім миру, добра, злагоди і міцного здоров’я. У своїй промові Валентина Олександрівна зазначила, що незалежність – важливий фактор для будь-якої країни, і саме з незалежності починається самоусвідомлення народу себе як повноцінної нації. «Наша країна хоч і не так давно в статусі незалежності, але багатовікова історія України підтверджує те, що народ, який тут проживав, завжди прагнув бути самостійним і вільним. Залишається таким і досі», — зазначила Валентина Олександрівна.

Концертну програму розпочала Софія Доцуленко з піснею «Я люблю свою країну Україну», жителька нашого села, учениця Усатівського НВК, яка є багаторазовим лауреатом вокальних конкурсів. Із запальними піснями й танцями до присутніх вийшла шоу – група «Бессарабія», яка вже неодноразово бере участь в наших концертних програмах. Пісні про Україну, рідний край співали всім селом, а підростаюче покоління активно танцювало.

Перед нагородженням громадян села Усатове, які активно беруть участь в житті своєї країни, виступив Усатівський сільський голова Маковейчук Ю.І. Він привітав присутніх зі святом, побажав усім міцного здоров’я, сімейної злагоди, щастя й добробуту кожній родині, і найголовніше – миру. Грамотами за активну участь у громадському, суспільно-політичному та культурному житті села були нагороджені працівники Біляївського ВП, медичні працівники Усатівської амбулаторії ЗПСМ та дитячого санаторію «Хаджибей», вчителі Усатівського НВК «школа-гімназія» ім. П.Д. Вернидуба, співробітники, депутати та члени виконкому Усатівської сільської ради.

Далі для жителів та гостей нашого села виступали творчі колективи Усатівського сільського клубу («Дзвіночки», «Злагода», «Дівчата» разом зі своїми викладачами Л.М. Чернявською та І.І. Васильєвою), спортклуб Макотокай карате на чолі з Остапенком Андрієм, танцювальний колектив «NRG» разом з керівником Войтюк Мариною. Красивим номером привітали односельців учні та вчителі Усатівського НВК «школа – гімназія» ім. П.Д.Вернидуба. З новими сольними номерами виступили наші зірочки Маслобоєва Таїсія і Шеляг Ірина, яка, до речі, закінчила цього року Усатівський НВК і вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка – Карого. Дуже святковим та урочистим був виступ Духового оркестру Головного управління поліції в Одеській області та їхньої солістки Дасівої Євгенії, а також колективу «Шалені барабанщиці». Впевнено можна сказати, що це була родзинка нашого святкового вечора. І ще хочеться зазначити, що свято було більш урочистим завдяки національному вбранню – вишиванкам, у які вбралися не лише ті, хто виступав, а й присутні на заході усатівці.

Усі діти, які були присутні на святі, отримали маленькі подарунки від очільника правління Благодійного фонду «З Одесою в серці» та відокремленого підрозділу Міжнародної антикорупційної асамблеї в Одеській області А.Г. Коломійця, який також є вихідцем з нашого села. Наприкінці основної програми пролунав салют, вражаючи своїми кольорами та малюнком. Усі, хто бажав, продовжив святкування на площі під музику вісімдесятих років минулого століття. Увесь час територію, де проходив захід, охороняли члени ГФ «Вимпел» на чолі з керівником Григор’євим О.Ю. та співробітники Усатівського ВП.

Добровольська С.В., секретар виконкому Усатівської сільської ради