НАШ ГЕРОЙ

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в районному будинку культури пройшов урочистий захід. Зі святом всіх присутніх вітали голова районної державної адміністрації Василь Петрович Самокиш, голова районної ради Олег Григорович Мишаглі, Біляївський міський голова Михайло Петрович Бухтіяров, помічник депутата обласної ради Марини Анатоліївни Зінченко – Костянтин Арсентійович Руденя.
За вірне служіння своїй Батьківщині, за мужність і героїзм подяками відзначали ветеранів Другої світової війни. За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та поставлених завдань із забезпечення обороноздатності, територіальної цілісності і державного суверенітету України подяками нагороджено учасників АТО та колективи військових частин. Так був відзначений житель нашого села, капітан запасу Марушевський Євген Георгійович відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції».

Начальник ВОВ Смирна І.В.