Привітання голови Усатівської сільради з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі односельці!

Ось і завершується  2017 рік. Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, на прожитий рік. Він був неоднозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Та попри всі труднощі, всі ми гідно прожили кожну його мить, здобували свої маленькі перемоги. Це був рік, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї Батьківщини. Чи справдяться вони – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної копіткої праці.

Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу й виконавчого комітету Усатівської сільської ради привітати вас з  Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Від усієї душі бажаю усім жителям сільської ради міцного здоров’я, великого людського щастя, тепла й затишку в оселях, вірних друзів та близьких людей поруч.  Нехай святкова різдвяна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

З Новим роком, з Різдвом Христовим, з новим щастям, дорогі мої земляки!

Ю.І. Маковейчук