ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

В новітній історії нашої держави є порівняно молоде професійне свято – День місцевого самоврядування. Цей день стоїть в одному ряду з датами, пов’язаними зі здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – розбудову нашої держави європейського зразка. Україна поруч з економічними (а також медичними, освітніми, пенсійними тощо) реформами потребує подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. Тому й надалі актуальними залишаються питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята для депутатів Усатівської сільської ради, членів виконавчого комітету та активних жителів нашого села 7 грудня було проведено святкову програму у приміщенні Усатівського НВК «школа – гімназія» ім.. П.Д.Вернидуба. Учні навчального закладу та творчі колективи Усатівського сільського клубу, а  саме: «Дзвіночки», «Дівчата», «Злагода», танцювальний колектив «NRG», циганський танок від учнів 1 – В класу, виступ від учнів 6- 7 класів «Це край, де я родився і живу», сольні номери Доцуленко Софії та Шмігельської Юлії, хорова пісня від учнів першого класу, а також виступи гри на фортепіано вихованців музичного гуртка  подарували присутнім гарний настрій.

Вітальні слова до присутніх промовив Усатівський сільський голова Маковейчук Ю.І.: «Майбутнє нашого села неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без активної участі в роботі сільської ради депутатів та членів виконкому. Ви відіграєте важливу роль у демократизації суспільства та несете велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх виборців. Ваша відповідальність та активна громадянська позиція є тим внеском у розвиток села й держави, якого очікують усатівці».

Зі словами подяки виступив головний лікар Усатівської лікарні ЗПСМ Остапенко О.В.: «Колектив лікарні вдячний усім депутатам за активну участь у підтримці й облагородженні нашого закладу. Сьогоднішній склад депутатів, Юрію Івановичу, це ваша чудова й міцна команда. Бажаю вам натхнення й наполегливості у спільній справі подальшого розвитку села».  Директор Усатівського НВК Савенко С.Г. привітала присутніх зі святом і побажала й надалі відстоювати запити та інтереси жителів села, нових здобутків та перемог у роботі, родинного затишку й тепла в оселях. Директор КСП «Усатове»  Шклярук О.Ф. також відзначив важливість й активну  роботу депутатського корпусу та виконавчого комітету, побажав розуміння й підтримки виборців, а також наснаги, витримки та оптимізму у цій нелегкій  роботі.

Також кожен, хто виступив, торкнувся теми антитерористичної операції, яка проходить на Сході нашої країни. Були висловлені слова про скоріше завершення військових дій, що відбуваються в Україні, про початок миру. Адже ці події сильно відволікають кожного  від дійсно важливих справ, від здійснення та втілення якісних змін в нашій державі.

Кожного депутата, члена виконавчого комітету та активних громадянин села Усатове було нагороджено грамотою, подарунком та словами вдячності за активну громадську діяльність.

Добровольська С.В.