Daily Archives: 17/10/2020

Заради життя!

5 жовтня 2020 року за ініціативою співробітників Біляївського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області відбулась зустріч клієнта пробації з соціальним працівником громадської організації  «Клуб взаємодопомоги «Життя плюс» Живець Генадієм Георгійовичем.

Під час бесіди пан Генадій запропонував допомогу клієнтові пробації адже він її потребує, так як нещодавно пройшов лікування від наркозалежності. Також було надано спектр послуг які надаються в клубі взаємодопомоги це – консультування з питань ВІЛ, туберкульозу, гепатиту С;  сприяння в отримані послуг з безперервного прийому АРТ;  супровід при постановці на диспансерний облік в заклади охорони здоров’я.

На позитивній ноті завершилась зустріч під час якої пан Генадій виявив бажання допомагати людям, які того потребують і стати волонтером Біляївського відділу пробації.

Біляївський МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області.

Безоплатна правова допомога

12 жовтня 2020 року у приміщенні Біляївського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області , начальником відділу Біляївського бюро безоплатної правової допомоги Майєю Мосійчук було проведено правову годину для суб’єктів пробації . Тема даної зустрічі була «Безоплатна передача земельної ділянки».

Під час розмови пані Майя розповіла – хто має право отримати безкоштовно землю; куди звертатися; як правильно скласти заяву; як реєструються земельні ділянки в державному земельному кадастрі. Усі присутні мали змогу задавати питання та отримували кваліфіковану відповідь. Також пані Майя наприкінці зустрічі наголосила,  якщо хтось з присутніх хоче отримати безоплатну правову допомогу то може звертатися до бюро згідно робочого графіку.

Біляївський МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області.