НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ВИХОВАНЦІВ СК «КАРАТЕ ПРОФІ»

Союз напрямків Шорин рю України, спортивний клуб «Карате профі» вітає своїх вихованців з черговим успішним виступом.

27 спортсменів нашого клубу представляли Україну в складі національної збірної федерації Джундокан України на чемпіонаті й Кубку світу з WGKF карате, який проходив 10 — 12 травня в м. Одеса. В цьому турнірі взяли участь 700 учасників з 17 країн світу.

Спортсмени нашого клубу виступали в п’яти номінаціях: традиційний напрям – особиста ката, спортивний напрям – особисте куміте, командні куміте, повно контактний напрям – ірікумі дзю, ірікумі го.

В загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце. Вихованці нашого клубу в складі збірної України завоювали 41 медаль: 9 — перших місць, 15 — других, і 17 – третіх. Вітаємо призерів турніру, вихованців спортивного клубу «Карате профі»: Карпенко Марію, Бублик Маргариту, Іванюка Андрія, Бабенка Костянтина, Лозовського Михайла, Байдан Нікіту, Бальжик Тетяну, Трофименка Дмитра, Трофименко Дар’ю, Шаптефраць Аліну, Шаптефраць Артема, Агафонова Артура, Богданова Михайла, Кузнецова Даніїла, Стоянова Максима,  Гниденко Анастасію, Дяченко Юлію, Димитрова Владислава, Біб Олену, Кулинича Данила. Окрема подяка тренерам союзу Ю.Дяченко і Ю.Носенко за проведену роботу.

Приємно відмітити, що основна частина спортсменів нашого клубу – це діти Біляївського району, а також вихованці з Одеси й Білгород – Дністровського, які активно тренуються на базі СК «Карате профі».

До уваги батьків! Якщо ви маєте бажання допомогти своїй дитині пізнати світ карате, долучитися до професійного навчання, загартуватися фізично, зміцнити характер, телефонуйте: (067) 717 04 14.

О.М. Потьомкін

президент СК «Карате профі».